קידום עסקים בגוגל

לא מצליחים להגיע ללקוחות חדשים? זה הזמן להתקדם לקידום בגוגל!

קידום עסקים בגוגל הוא הבסיס של הפירסום הדיגיטלי המבוסס על אתרי אינטרנט והוא נחשב כיום לכלי המצליח ביותר של חברת גוגל, המעניק רווח עצום לחברה בכל שנה. ההצלחה של הקידום בגוגל עבור בתי עסק וחברות מביא איתו תחרות רבה כמעט בכל תחום עיסוק, לכן כאשר בוחרים לעשות קידום של העסק בגוגל, חשוב לפנות לחברה המתמחה בתחום המביאה איתה ניסיון של הרבה שנים בקידום בתי עסק ב-2 השיטות העיקריות לקידום בגוגל. 2 השיטות העיקריות לקידום של עסק במנוע החיפוש של גוגל הם: קידום ממומן וקידום אורגני, כאשר אחד פועל לטווח המיידי והשני פועל לטווח הארוך.

הקמת קמפיינים PPC מצליחים

אם אתם לא יודעים מה זה קידום ממומן בגוגל, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחפש את המוצר או השירות שאתם מוכרים ולראות את 4 התוצאות הראשונות המופיעות בדף הראשון ו-3 התוצאות האחרונות. ברוב המקרים, התוצאות הללו יופיעו עם הסימון מודעה או AD והן למעשה מודעות ממומנות של בתי עסק שונים מהתחום שלכם. הקמת קמפיין מסוג זה, מתבצע על ידי מומחים בשיווק דיגיטלי בגוגל אדס הנחשבת למערכת המתקדמת ביותר בעולם לקידום אתרי אינטרנט.   

להביא אתכם לדף הראשון בגוגל

הדף הראשון בגוגל הוא המקום המביא לחשיפה הגדולה ביותר ללקוחות פוטנציאליים. בדרך כלל בחיפוש במנוע של גוגל, יופיעו 10 תוצאות אורגניות ו-7 תוצאות ממומנות. באמצעות שירותים מקצועיים של חברה לקידום אתרי אינטרנט, תוכלו להיות במודעות הממומנות או בתוצאות האורגניות ואפילו בשניהם תלוי באילו שירותים בחרתם דרך החברה. מודעות ממומנות יכולות להופיע תוך מספר ימים בלבד, כאשר כל לחיצה של לקוח עליהן יורד מתקציב הפרסום היומי והחודשי שלכם. 10 התוצאות האורגניות מציגות אתרי אינטרנט בהם התוכן והאיכות של האתר הם הטובים ביותר על פי הדרישות של גוגל. העסק שלכם צריך להיות בשניהם בכדי להביא לחשיפה הגדולה ביותר האפשרית בכל מילת חיפוש הקשורה לשירותים או למוצרים שאתם מוכרים.

קידום עסקים בגוגל במנוע חיפוש

הדרך לשפר קידום עסקים בגוגל, מתחיל עם מחקר מעמיק על תחום העסק שלכם. המחקר כולל מחקר של מילות מפתח עיקריות ולימוד השירותים והמוצרים שאתם מוכרים בצורה מעמיקה ובנוסף להכיר את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ולהבין מה הם מחפשים בדרך כלל בגוגל. ברגע שהתהליך הראשוני מתבצע, ניתן להתחיל בקידום ממומן וקידום אורגני מקצועי שיביא אתכם לחשיפה ללקוחות חדשים.

One thought on “קידום עסקים בגוגל”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.